Foto pozdrav!

Odgovori
Igor77
Registrovani član
Pridružio se: Sub Jul 10, 2021 3:00 pm

Pozdrav svim zaljubljenicima u fotografiju. Meni je to hobi kojim se ozbiljnije bavim poslednjih par godina. Krenuo sam pre 6-7 godina sa Nikon D3000 i sad koristim D700 i solidne objektive, 18-35, 105/2.8, 80-200/2.8 i Helios 58/2. Stalno sam u potrazi za novim izazovima u skladu sa vremenom (posao, porodica...) Koristim uglavnom free alate za obradu, Darktable i Gimp. Naravno, koristio sam i Adobe alate... Nadam se dobrom druženju i razmeni ideja.
Korisnikov avatar
zook
Globalni moderator
Pridružio se: Čet Okt 26, 2017 8:49 pm

Добродошао на форум Игоре...
Увек се надамо и очекујемо добру атмосферу, добру размену мишљења и савета у вези фотографије и лепе фотографије...
сем о фотографијама често поделимо мишљења или искуства и о неким другим успутним стварима...
Мени је размена мишљења и упутстава са другарима са форума помогла да унапредим технику фотографисања и обраде... :)
Korisnikov avatar
Oldtimer
Globalni moderator
Pridružio se: Čet Jan 28, 2016 7:19 am
Kontakt:

Добродошли Игоре77!

Радујемо се сваком појачању, а и списка опреме видим да се ради о озбиљном заљубљенику у лепу фотографску уметности. Са нестпљењем очекујемо Ваш прив пост!
Igor77
Registrovani član
Pridružio se: Sub Jul 10, 2021 3:00 pm

Hvala na dobrodošlici. Za sad pokušavam da pohvatam starije postove i objavljene tekstove. Ima mnogo korisnih informacija. Oprema kao oprema, ni najbolja i najgora, u skladu sa mogućnostima i sakupljana godinama :)
Forum...ja volim koncept foruma, čak i vodim jedan, nevezano za foto. Ni tamo nema nešto ljudi ali je prednost foruma što tekstovi ostaju kao neka vrsta baze znanja. Na FB ili drugima mrežama postovi tonu i već za par dana su zaboravljeni ili se teško nalaze. Forum je ljudima malo komplikovan jer su navikli na opcije dva klika. Regostracija, aktivacija i novi postovi...previše za mnoge :)
U kojoj rezoluciji postavljate fotke?
Korisnikov avatar
lecko
Prijatelj sajta
Pridružio se: Sre Dec 14, 2016 7:36 pm

Dobro došao Igore !
Canon EOS 650D
EF-S 15-85mm f3.5-5.6 IS USM / EF 40mm f2.8 STM / EF 100mm f2 USM
Raynox DCR-250 / Metz 44 AF-1
Odgovori