update foruma

Obaveštenja u vezi sajta i foruma
Odgovori
Korisnikov avatar
Marko
Administrator
Pridružio se: Pon Jan 04, 2016 6:46 pm

Dragi prijatelji,

Mozda ste primetili da je forum imao periode prekida. Razlog je taj sto sam ga updejtovao na najnoviju verziju.
Imam problem da neke ekstenzije namestim da rade, ali vecina najvaznijih rade. Ako primetite neki problem ili nesto sto vam bode oci i zeleli bi da namestimo drugacije, prijavite ovde.

Marko
Korisnikov avatar
Aleksandar82
Prijatelj sajta
Pridružio se: Čet Nov 10, 2016 11:05 pm

Fotke su poslagane prema desnoj ivici, možda bi ipak trebalo da bude prema levoj ili centralno. Primetno je kad je jedna fotka u pitanju.
Korisnikov avatar
arhi
Registrovani član
Pridružio se: Sub Jan 30, 2016 7:06 pm
Kontakt:

js koji vrti ove tockice spojene linijicama u hederu je pratio polozaj pacova i jurio ga kada je u mogucstvu, sada ga ignorise :(
Korisnikov avatar
turbogolub
Registrovani član
Pridružio se: Čet Feb 28, 2019 9:21 am
Kontakt:

Nije da smeta, ali sam primetio da dugmići više nisu lokalizovani (pre su mi bili na sprskom) :) Takođe na porukama prostor oko ikonice i informacija korisnika je ja mislim preširok (bolje da je više prostora za poruku/sliku).
Korisnikov avatar
turbogolub
Registrovani član
Pridružio se: Čet Feb 28, 2019 9:21 am
Kontakt:

A i font je beše bio svetliji malo (i možda malo veći?), sad se nekako "stapa" sa pozadinom.
Korisnikov avatar
Marko
Administrator
Pridružio se: Pon Jan 04, 2016 6:46 pm

Hvala momci. Sve sam zabelezio, pa cu da resavam to polako. Kao sto rekoh, neke funkcije sam definisao esktenzijama, ali problem kod tih ekstenzija je sto nisu uvek kompatibilne sa razlicitim verzijama foruma. Vecina ovih stvari se definise u css-u, a toliko mogu da promenim bez bojazni da cu da narusim neke buduce upgrejde.
Arhi, jedino je ovo problem druge prirode i nisam siguran zasto sad ne prate pokrete misa. Ne vidim opciju i temi koja definise pokrete. Za ovo cu morati da kontaktiram kreatora teme.

Licno ne bih ni dirao forum, ali vec sam preskocio par iteracija, a nisam siguran da li pokrivaju i neke sigurnosne rupe. Primetio sam malo veci broj spamera u poslednje vreme i pored spam zastite, pa sam s toga odlucio da konacno ovo uradim.
Korisnikov avatar
lecko
Prijatelj sajta
Pridružio se: Sre Dec 14, 2016 7:36 pm

Pitanje: da li je moguće da se dozvoli editovanje posta koji se postavi? Makar u nekom kraćem vremenskom intervalu (1 sat, 1 dan, itd,....).
Dešavalo mi se (evo i malo pre) da postavim post, ali zatim vidim neku grešku. Ne mogu da se vratim i editujem, več moram da obrišem, pa ponovo.....

Takođe, da li je moguće da se na naslovnu stranu foruma postavi komanda za "unread posts"?
Sada to otvaram preko Quick Links, ali bilo bi lakše da postoji direktna komanda za nepročitane poruke, jer računam da svi mi prvo idemo da vidimo nepročitane poruke?

Pozdrav svima i ostajte zdravo !
Canon EOS 650D
EF-S 15-85mm f3.5-5.6 IS USM / EF 40mm f2.8 STM / EF 100mm f2 USM
Raynox DCR-250 / Metz 44 AF-1
Korisnikov avatar
Aleksandar82
Prijatelj sajta
Pridružio se: Čet Nov 10, 2016 11:05 pm

I moj glas sa edit. Makar na 15 min ili sat...

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Odgovori